Technologia

W ostatnich latach prawdziwy renesans na świecie i w Polsce przeżywa budownictwo drewniane. Coraz większa liczba inwestorów decyduje się na budowę domów wykorzystując naturalny, ekologiczny i zdrowy surowiec jakim jest drewno.

Dysponując nowoczesnym zapleczem technicznym, KNOW HOW oraz dostępem do materiałów najwyższej jakości wychodzimy naprzeciw stale rosnącemu zainteresowaniu budownictwem energooszczędnym. Zachowując wysokie standardy i rygory technologiczne oferujemy trwałe i bezpieczne konstrukcje, które poza walorami estetycznymi sprzyjają swym mieszkańcom zdrowym klimatem wnętrz oraz niskim zapotrzebowaniem na energię cieplną. Naszą ofertę kierujemy do szczególnie wymagających inwestorów, oczekujących najwyższej jakości surowca, perfekcyjnie wykończonego detalu oraz doceniających wartość i prestiż domu wykonanego z efektownych, masywnych elementów konstrukcyjnych. Do Państwa dyspozycji stawiamy wieloletnie doświadczenie naszych projektantów, którzy już na etapie projektu wykonawczego w programie BOCAD i CADWORK  są w stanie zaproponować indywidualne rozwiązania w zakresie konstrukcji i designu wnętrza.

Energooszczędne domy oferujemy w trzech różnych technologiach: dom murowany energooszczędny, mur pruski, bal klejony oraz masywna konstrukcja szkieletowa.

Masywna Konstrukcja Szkieletowa

Bal Klejony

© Domy drewniane energooszczędne Opole Katowice Wrocław i cała Polska - JURAND 2010 | Realizacja Agencja Reklamowa iD7